Дитячий світ Анастасії Пури

2718777312.gifВона народилась у Румунії, звідки її мати.  2010 року сім’я переїжджає в Україну. І вже сьомий рік проживає в рідному місті батька –  Червонограді.
  Сьогодні Анастасії Пурі десять років. З першого класу дівчинка відвідувала гуртки «Вироби з полімерної глини», «Художня студія». Але зупинила свій вибір на малюванні. І уже другий рік навчається у Червоноградській дитячій школі мистецтв. Школярка пише акриловими фарбами, захоплюється технікою мастихін, цікавиться дизайном, декупажем. Свої творчі ідеї вона втілює і в цікаві поробки з полімерної глини.
  У Палаці Потоцьких (Червоноградська філія Львівського музею історії релігії) юна художниця презентуватиме 24 живописні полотна. Це вже друга персональна виставка Анастасії Пури (перша відбулася у Червоноградському народному домі). Серед робіт – зимові й осінні пейзажі, флористичні натюрморти, анімалістика і, як характерно для багатьох дівчаток, лялькові мотиви. Глядачі зможуть побачити й вироби в техніці декупаж, з полімерної глини, дерева.
  Відкриття виставки «Дитячий світ Анастасії Пури», четвертокласниці Червоноградської загальноосвітньої школи № 5, відбудеться у середу, 25 січня, о 14 годині, в приміщенні музею, що в Червонограді на вулиці Пушкіна, 10.
  Виставка триватиме до кінця лютого.

Маріанна Чорнобрива, Олена Малюга,

наукові співробітники ЛМІР