18 травня – Міжнародний день музеїв:

«Музеї задля сталого суспільства»

Програма святкування

Львівський музей історії релігії пропонує:

15 травня, п’ятниця

16.00 презентація подарованих музеєві робіт художника Євгена Безніска

17 травня, неділя

14.00 – 23.00 – день відкритих дверей. Огляд експозиції і діючих виставок:

– «Уганда. В пошуках слідів минулого…»

«День пам’яті про «День Перемоги»

14.00 виступ вокально-інструментального ансамблю Львівської духовної семінарії Святого Духа

14.30 інтерактивна екскурсія «Листи в майбутнє»

14.30 – 16.00 творча майстерня в музеї:

– майстер-клас «Глиняні легенди»

– майстер-клас з орігамі

– майстер-клас «Дорожче, ніж золото…»

15.00 – концерт органної музики «Романтика і сучасність»

16.00 – презентація проекту «Re-візія 2: проекція міфів»

17.00 – пізнавальний музейний квест

17.00 – лекція і музичний перформанс на теми кримсько-татарської культури

18.30 «У прихистку Божої Ласки: Мати і Син» (художні читання за листами, творами та спогадами графині Софії з Фредрів Шептицької та її сина)

19.00 – 22.00 – оглядові екскурсії експозиційними залами музею.

20.00 – музейна вітальня «Історія однієї пам’ятки» (розмова для тих, хто цікавиться старожитностями)

22.00 – концерт органної музики «Романтика і сучасність»

Червоноградська філія Львівського музею історії релігії

17 травня, неділя

12.00 – 20.00 –  день відкритих дверей. Огляд діючих виставок:

– «Кристинопіль у XVII–XX ст.»

– «Українська ікона ХVІІ–ХІХ ст.» (з фондів Червоноградської філії Львівського музею історії релігії)

– «Незалежність без монтажу… Відновленню не підлягає» (фотороботи Р. Данилюка)

– «Великодні візерунки–2015»

13.0019.00 – проведення на території філії пленеру місцевих митців «Краса Прибузького краю»

16.00 – відкриття виставки «Шахтарський Червоноград – погляд митців» (з фондів Червоноградської філії Львівського музею історії релігії та музею «Шахтарська слава» м. Сокаля)

16.30 – проведення майстер-класу з орігамі

Музей-садиба родини Антоничів – Бортятинська філія

Львівського музею історії релігії

16 травня, субота

14.00 – зустріч за круглим столом із друзями–музейниками Мостиського району. Тема обговорення «Роль музею у сучасному житті».

21.00  –  перегляд документального фільму «Золотий вересень. Хроніка Галичини 1939 – 1941».

18 травня, понеділок

10.00 – 18.00 – день відкритих дверей

13.00 – відкриття виставки «Барви Яворівського краю» (роботи майстрині Наталії Дюг на склі і тканині)

14.00 – майстер-клас «Яворівський розпис»