З b_299_233_16777215_0_0_images_old_stories_vystavky_2019_13_Battle.jpg5 грудня у нашому музеї виставка  "Battle of memories: міфи та реалії радянської доби". Художньо-документальний виставковий проєкт "Battle of memories: міфи та реалії радянської доби" створений у 2019 р. на основі концепції та колекції Музей історії міста Кам'янського у співпраці з Український інститут національної пам'яті за фінансової підтримки Український культурний фонд. Його метою є показ контрасту між декларованими радянською владою цінностями, з одного боку, та повсякденним життям радянських людей, з іншого, для відновлення правдивої історичної пам'яті про радянське минуле. Виставковий проєкт покликаний в доступній формі донести до українців, особливо молодого покоління, трагізм існування "маленької" людини в тоталітарній державі, спростувати ностальгічні настрої за тією епохою, що несуть у собі нову небезпеку маніпуляцій історичною правдою.