Юдаїзм

1575933124.jpgУ музеї зберігається одна з найбагатших колекцій юдаїки України, яка має значну наукову, історичну та художню цінність. Вона формувалася протягом 30-ти років, від часу створення музею, і включає унікальну збірку сувоїв Тори, релігійні книги, стародруки та рідкісні видання XVII – XX ст., графічні та живописні полотна, скульптурні твори, синагогальні й ритуальні предмети. Ці експонати не лише передають особливості релігійної та духовної традиції, а й відтворюють різні сторони матеріального, соціального, громадського, політичного та повсякденного життя єврейського народу.

Хронологічно музейне зібрання юдаїки охоплює шість століть – з XV до XX століття включно, при цьому основна частина експонатів належить до XIX – першої половини X X ст. Більша частина юдаїки музею була створена на землях Західної України і Польщі. Крім того, вона містить рідкісні та цінні експонати, які були створені в Італії, Австрії, Німеччині, Литві, Росії, США та Ізраїлі.

Частина колекції юдаїки музею представлена в постійно діючому експозиційному відділі „Юдаїзм”, інша частина зберігається у фондосховищах музею і використовується під час організації тимчасових виставок.

теги:

Коментарі   

0 #1 Rafaela 06.11.2020, 03:53 Цитата
Hello there! This is kind of off topic but I need some help from an established blog.
Is it hard to set up your own blog? I'm not very techincal but
I can figurfe things out pretty fast. I'm thinking about making my own but I'm not sure where to start.
Do you have any points or suggestions? Thanks

Would You Here iis my webpage :: Judi Slot: http://www.sabkaweb.in/q2a/69937/things-you-have-to-know-about-judi-slots