b_300_225_16777215_0_0_images_old_stories_news_2017_12_2.gifТак називається виставка, яку презентує у Львівському музеї історії релігії майстер монументального живопису і вітражу Ігор Бадяк.
Ігор Бадяк вивчав художній розпис у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва імені І. Труша. Закінчив Львівську національну академію мистецтв (кафедра монументального живопису). Відтоді (з 1992 року) безперервно працює в галузях станкового, монументального живопис (вітраж, мозаїка). Ігор Бадяк – учасник загальноукраїнських і міжнародних пленерів. Його роботи є у музейних і приватних колекціях Польщі, Словаччини, Румунії, Швейцарії, Франції, Чорногорії, Канади, США, Німеччини, інших країнах.
В експозиції музею Ігор Бадяк представляє полотна, об’єднані спільною назвою «Поза межами кольору». Це близько тридцяти робіт, виконаних у техніці безпредметного, абстрактного мистецтва: «Місто спить», «Чорне море», «Золота середина», «Вітер. Північ» тощо. Щороку влітку митець відвідує пленери, набирається вражень, емоцій, досвіду, а згодом зимовими вечорами у своїй майстерні на папері відтворює побачене, шукаючи нову, нетрадиційну образотворчу мову. За допомогою геометричних фігур, ліній, просторових тіл, плям художник демонструє багатогранність свого таланту й неординарність мислення.
Роботи Ігоря Бадяка спонукають до інтелектуальних роздумів, творчого мислення. Водночас автор демонструє постійні пошуки нових виражальних форм та бачення світу.
Відкриття виставки Ігоря Бадяка «Поза межами кольору» відбулось 29 листопада у виставковій залі Львівського музею історії релігії.

Олена Малюга, молодший науковий співробітник ЛМІР

телефони: (38032) 235 61 00, 235 70 07, 26148 22