На зустріч теперішнього і минулого, зовнішнього і внутрішнього запрошують до Львівського музею історії релігії.

1680920268.JPGУ підземеллях колишнього Домініканського монастиря демонструють відеоінсталяцію «Внутрішні землі» українського режисера, оператора, автора сценаріїв, фото- і відеохудожника Олександра Дірдовського. Через побутові та сакральні предмети, дрібні фігурки та монументальні пам’ятники до сучасного парадоксу форм і відтінків передано в ефір культурні імпульси поколінь. На стінах підземелля  розгортаються безмежні рухливі галактики. З космічного пилу, з метеора, з не проявленого світу в проявлений, через воду і вогонь до нас летять, розростаючись до неймовірних масштабів, перетворюючись та видозмінюючись скіфські ідоли, боги й богині, трипільські глеки та біноклі, візерунчасті тарелі.
     Побачити і ознайомитися із цими та інші матеріальними пам’ятками, дізнатися про наш спільний, духовний, внутрішній світ музейники запрошують до постійно діючої експозиції.

Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР
 P. S. Фільм «Внутрішні землі», на основі якого створено відеоінсталяцію, був представлений у «Мистецькому Арсеналі» 2009 року, в рамках виставкового проекту «De profundis (з глибин…)».191479784.JPG1906961544.JPG