«Я – Квітка»

Вимір
Вимір
Вже цієї неділі, 12 липня, у Бортятинській філії Львівського музею історії релігії молода талановита художниця Людмилка Арт (Людмила Горбачик) презентує виставку «Я – Квітка».
 «Мої перші роботи – це роботи з вугіллям (портрети маленьких діток). А далі я почала пробувати все! Пастель, акрил, акварель, масляні фарби, олівці; полотна, картон, стіни... Мені хотілося малювати все і всюди», – розповідає Людмила Горбачик. Вона і досі пробує нові техніки, матеріали. Єдине, що залишається незмінним – квіти. Вони прекрасні, вони надихають…
     Людмила Горбачик народилася у Самборі. Закінчила з відзнакою місцеві школу і технікум економіки та інформатики (спеціальність комерційна діяльність).  Навчалася у  Львівському національному університеті імені І. Франка зі спеціальності «Фінанси і кредит». Почала малювати більше десяти років тому. Спершу це були невеличкі малюнки у зошитах, блокнотах, згодом на тканині, камінцях, склі…
     Сьогодні Людмила Горбачик різнопланова художниця. Її роботи вражають багатобарвністю, емоційністю, чуттєвістю, адже мисткиня вкладає у них енергетику, настрій, душу. Вона не зупиняється у своїх пошуках і з кожним твором дивує все більше.
     Людмила Горбачик – учасниця щорічних мистецьких  ярмарок, які проводять до дня міста Самбора, неодноразово брала участь у виставках «Самбір-арт». Її картини знаходяться у приватних колекціях як України, так і за її межами: Польщі, Чехії, Італії, Німеччині, США.
  Під час коронавірусної інфекції (COVID-19) Людмила Горбачик продає  15 робіт під гаслом «Фарби життя», а кошти перераховує для лікування важкохворих і потребуючих діток.
 Ознайомитися із творчістю відкритої, веселої і оптимістичної художниці Людмили Горбачик запрошують до Музею-садиби родини Антоничів 12 липня, о 13 годині.

 Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР

Мій Всесвіт
Мій Всесвіт
Цвіт кактуса
Цвіт кактуса
Весняна гора
Весняна гора

Додати коментар

Будь ласка будьте ввічливими. Адміністрація залишає собі право видаляти коментарі. А також не гарантує надання відповіді на коментарі.