До дня прапора

3
У Львівському музеї історії релігії зберігаються пам'ятки, що стали свідками визначних сторінок історії України – прапори з «живого ланцюга» до Дня злуки 1990 року, прапори з Помаранчевої революції, Революції Гідності, із зони АТО. Їхня історія довга і терниста: з ними йшли на барикади, боролись, гинули, ними пишалися, вони рятували і за них вбивали.
     У День Державного Прапора України, яке щороку відзначаємо 23 серпня, ці експонати представлять на виставці «Про Україну». Мета виставки – вшанування багатовікової історії українського державотворення.
     Доповнять експозицію новостворені дитячі малюнки із зображенням Прапора. Присутні будуть говорити про те, як ми бачимо минуле, теперішнє і майбутнє нашої держави.
     Відкриття виставки «Про Україну» 23 серпня, у п’ятницю, о 16 годині у Львівському музеї історії релігії. Її автори – художники-реставратори Музею Оксана Гірняк і Лідія Григель.
 Виставка чинна до середини жовтня.

Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР