«Більше, ніж Крим»

1602586776.jpg27 червня, о 16 годині у підземеллях Львівського музею історії релігії презентують кілька документальних фільмів з проекту «Більше, ніж Крим». Це – розповіді про десять окремих неординарних постатей кримськотатарського народу, які, незважаючи на непросту історичну долю,численні випробування, поставили за мету зберегти й розвивати культуру і традиції кримськотатарського народу.
     Організатор заходу – Львівський музей історії релігії та ГО «Інститут геостратегії імені Ісмаїла Гаспринського».
                                                            Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР