Виставка «Вічні і геніальні»

Вінсент ван Гог
У Львівському музеї історії релігії виставлять портрети геніальних і відомих на весь світ художників у скульптурі і живописі.
 Подружжя львівських митців – Віктора і Наталії Проданчуків – вже декілька років створюють незвичну серію «Вічні і геніальні». Віктор Проданчук так характеризує цей мистецький проект: "...представляємо (скульптура, живопис) відомих художників світу й України. Основна ідея – показати їхній внутрішній стан і психологічний образ, емоції, смуток, жаль, переживання, різні емоційні стани митців. В кольоровому образі передати їхній творчий подих. Надати нове дихання кожному геніальному митцю в сучасному контексті через призму власних відчуттів." Художник спочатку вивчає життя і творчість кожного свого героя, шукаючи якісь особливості, іскринки, щоб потім у глині чи алюмінію втілити усе це.
     22 серпня частину робіт покажуть у внутрішньому дворику Музею. Відвідувачі побачать скульптури Вінсента ван Гога, Енді Воргола, Джексона Поллока, Амадео Модільяні, Еґона Шіле, інших всесвітньо відомих митців.
     Отож, 22 серпня, у четвер, о 17 годині чекаємо львів’ян і гостей міста у Львівському музеї історії релігії на відкритті виставки «Вічні і геніальні» творчого подружжя Віктора і Наталії Проданчуків.

Олена Малюга, науковий співробітник ЛМІР