2673892619.gif    13 березня, у середу, о 15 годині до 205-ої річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Музеї-садибі родини Антоничів (філія Львівського музею історії релігії) презентують виставку дитячих робіт учнів Малої академії мистецтв імені П. Андрусіва, що у  Городку Львівської області. Її назва – «Антонич був хрущем і жив колись на вишнях, на вишнях тих, що їх оспівував Шевченко».
 Будуть представлені твори виконані у різних техніках образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва: живопис, графіка, малюнок на склі, художній вітраж, випалювання.
      Після відкриття виставки присутні говоритимуть про вплив творчості Тараса Шевченка на поета Богдана-Ігоря Антонича. Окрім цього, учні Бортятинського НВК підготують поетичний вінок з поезій Тараса Шевченка «Минають дні…» й Богдана-Ігоря Антонича «Молитва», «Вишні», «Шевченко», інші .

Ольга Дядинчук, Олена Малюга, наукові співробітники ЛМІР3051817259.gif3534899612.gif55702485.gif